Gradient horny1
e-shop MACADAMIA.TRADE
MACADAMIA - Matúškovská Akadémia
Platba cez VIAMO na MACADAMIA telefónne číslo 0907 705 765

macadamia.sk

Menu_ramik
Menu_ramik

Akceptačné miesto pre poukážky:

Ticket_Multi
Ticket_Compliments
Ticket_Medica
Ticket_Academica Ticket_Energy

MACADAMIA Poradenstvo www.e-terapie.sk

Poradenstvo

Ak si už neviete dať sami rady, je načase požiadať o pomoc. Niekedy je to problém, nájsť odvahu a spýtať sa. Niekedy vám to môže ušetriť čas a ďaľšie trápenie, v prípade ak dostanete kvalitnú odpoveď a posunie vás to k vytúženému cieľu.

Pre človeka je najdôležitejšie zdravie a udržať si pevné zdravie až do jesene života. Veď pri rodinných stretnutiach a oslavách si ako prvé od srdca želáme, hlavne pevné zdravie. Možno to beriete ako zaužívanú frázu, ale nie je to tak, už naši predkovia vedeli, čo je pre kvalitný a plnohodnotný život najviac potrebné. A preto pri želaní, je hlavným cieľom odovzdať myšlienku pevného zdravia, pretože aj myšlienka má svoju silu, ktorú netreba podceňovať.

Dlhovekosť a pevné zdravie bola v minulosti výzva aj pre mnohých panovníkov, keď dali pokyn na vynájdenie elixíru života. Ale čas sa zastaviť nedá, ako budete pristupovať k svojmu zdraviu, je len na vašom rozhodnutí. Fyzické telo má perfektne vypracovaný ochranný mechanizmus na prežitie, stačí ak mu budete načúvať. Ak sa vám podarí ignorovať výstražné signály, čo sa bežne stáva, signálmi vás vaše telo upozorňuje na nezrovnalosti, ktorých sa zrejme môžete nedopatrením dopustiť.

Starať sa o svoje zdravie je neustála, zodpovedná a dynamická činnosť. Udržiavať sa v harmónii sa dá vtedy, ak máte dostatok informácí ako na to a venujeme tejto prospešnej aktivite náležitú pozornosť.

Ak máte pocit, že by to mohol spraviť niekto za vás, je to možné, že sa taký človek nájde, len zodpovednosť za svoj život máme zvyčajne vo vlastných rukách.

Poradenská činnosť v MACADAMIA je úzkošpecializovaná pre konkrétneho klienta, aby čo najefektívnejšie vedel využiť ponúkané možnosti na navrátenie plnohodnotného zdravia, v čo najkratšom možnom čase.

VYBRAŤ TERMÍN A VYTVORIŤ REZERVÁCIU

Spolupráca s klientom je dôležitá, pretože informácie o spätnej väzbe a zmenách sú veľmi potrebné, pre ďaľší postup.

MÁM ZÁUJEM O PORADENSTVO - TERAPIU - KÚPIŤ

Želám vám v živote veľa radosti, šťastia a hlavne pevné zdravie. 

Adrián.

 

poradenstvo, harmónia
gradient novy dolny 1